Košík

Objednať po telefóne? +420 606 290 240 Sme online Po–Pi: 9-17h

Objednajte 2+ balenia a dopravu platíme my.

Prírodná podpora erekcie: Viete, čo skutočne pomáha?

Len málo vecí je pre mužov tak dôležitých ako ich erekcia. Okrem toho, že od nej závisí úspešná reprodukcia, v modernej spoločnosti sa spája aj s vnímaním „skutočnej mužnosti“. Ale hoci si to pravdepodobne nechcete priznať, pravdou je, že mnohých mužov trápia problémy s erekciou, čo môže prispievať k zníženému sebavedomiu a problémom vo vzťahoch. Čo ich spúšťa? A existuje nejaký tip, ako opäť zlepšiť výkon v spálni?

přírodní podpora erekce

Hoci sa v rôznych prednáškach hovorí, že sex v partnerskom vzťahu nie je všetko, čo by mal dobrý vzťah mať, takmer nikto nemôže poprieť, že jeho správne nastavenie a kvalita má veľký vplyv na jeho funkčnosť a zdravie.

Samozrejme, niekedy sa v dôsledku nepriaznivých životných okolností môže vyskytnúť príležitostné zlyhanie erekcie, čo je normálne. Ak sa však problémy v tejto oblasti vyskytujú podozrivo často a ak sa kvôli nim radšej vyhýbate pohlavnému styku s partnerom, koledujete si o veľa zbytočných problémov, ktoré môžu viesť k nulovému sebavedomiu a rozpadu vzťahu.

Našťastie sa dá takmer so všetkým niečo urobiť, čo platí aj pre problémy s erekciou.

Najčastejšie príčiny problémov s erekciou

Vek môže ovplyvniť erektilnú dysfunkciu a iné problémy (napríklad predčasnú ejakuláciu). Zatiaľ čo predčasné vyvrcholenie môže byť problémom pre mladších mužov, ktorí majú menej skúseností s pohlavným stykom, a prípadne pre mužov, ktorí si našli novú partnerku po dlhom období abstinencie, samotná erektilná dysfunkcia môže súvisieť s vyšším vekom. (Uvádza sa, že je bežná u mužov po štyridsiatke, ale z času na čas ňou môžu trpieť aj niektorí mladší muži).

podpora erekce přírodní cestou

Kvalitu erekcie a celkovú výdrž ovplyvňujú zdravotné dôvody, ako aj vnútorná nálada a vonkajšie faktory. Dávajte si pozor napríklad na depresiu, stres, úzkosť, vysoký krvný tlak, vysoký cholesterol, cukrovku, hormonálnu nerovnováhu, problémy vo vzťahu, únavu a nedostatok spánku atď.

6 tipov na prírodnú podporu erekcie

Stravovanie

Možno si myslíte, že to, čo každý deň jete, nemôže mať žiadny vplyv na vašu erekciu. Opak je však pravdou. Vyvážená strava s väčším množstvom čerstvého ovocia, zeleniny, strukovín, orechov a rýb môže znížiť riziko erektilnej dysfunkcie. Taktiež dbajte na dostatočný príjem flavonoidov, ktoré môžu znížiť riziko erektilnej dysfunkcie u mužov vo veku 18-40 rokov.

Cvičenie

Aby ste si udržali telo v čo najlepšej kondícii a netrpeli hormonálnou nerovnováhou (ktorá môže súvisieť s poklesom testosterónu), pravidelne cvičte (najlepšie posilňovacie cvičenia, ktoré pomáhajú budovať aktívnu svalovú hmotu.) Fyzická aktivita okrem iného pomáha udržiavať normálnu telesnú hmotnosť, čo je dôležité pri prevencii mnohých civilizačných ochorení.

jak podpořit erekci přírodní cestou

Spánok

Aby vaša erekcia fungovala bezchybne, nezaobíde sa bez dostatočného množstva pokojného nočného spánku. V opačnom prípade vám môže hroziť nižšia hladina testosterónu a z dlhodobého hľadiska vyššie riziko erektilnej dysfunkcie.

Redukcia stresu

Zvýšená hladina stresu má negatívny vplyv aj na kvalitu milostného života mužov. Snažte sa preto pred ním čo najviac chrániť. Môžete napríklad vyskúšať meditáciu alebo písanie denníka. Niektorým mužom pomáhajú aj bojové umenia, ktoré im umožňujú znížiť nahromadenú agresiu a negatívne emócie. To, čo môžete navyše, skúste delegovať na niekoho iného. (Menej dôležité pracovné úlohy, ktoré nemusíte robiť osobne, atď.)

STOP zlozvykom

Kvalita erekcie súvisí aj s neresťami, medzi ktoré patrí nadmerné pitie a fajčenie. Z tohto dôvodu sa snažte týchto návykov čo najskôr zbaviť. Ak to z nejakého dôvodu nejde, pokúste sa aspoň znížiť počet cigariet, ktoré denne vyfajčíte, a množstvo alkoholu, ktoré pravidelne pijete. Samozrejmosťou by malo byť aj to, že nebudete užívať iné návykové látky.

přírodní doplněk stravy na podporu erekce

Bylinky na erekciu

Niektoré byliny môžu mať dobrý vplyv aj na sexualitu, libido a erekciu a môžu sa kombinovať s inými látkami, ktoré podporujú prekrvenie penisu a normálnu plodnosť. V kombinácii s vyššie uvedenými radami môžu byť dobrým pomocníkom pri snahe zlepšiť váš sexuálny život.

Stavte na prírodné potravinové doplnky

Aby bola pomoc byliniek čo najúčinnejšia, neužívajte ich samostatne, ale radšej siahnite po viaczložkových doplnkoch stravy na podporu erekcie. Uprednostnite tie, ktoré obsahujú macu peruánsku, kotvičník zemný, šafran siaty, ženšen a ďalšie látky, ako sú zinok, vitamín E, L-citrulín a L-arginín. Takéto vám ponúknu komplexnú starostlivosť, ktorú si vaše telo zaslúži.

Premeňte sen o lepšej erekcii na skutočnosť.

predatorus - lev
Doprava zdarma

pri 2+ ks, dodanie za 24 h

PREDATORUS je vždy skladom

a bleskovo vám ho doručíme

100% bezpečný nákup

diskrétne zabalená zásielka

Prémiová kvalita

vyrobené v USA