Košík

Objednať po telefóne? +420 606 290 240 Sme online Po–Pi: 9-17h

Objednajte 2+ balenia a dopravu platíme my.

Ako predĺžiť sex a výdrž muža? Poznáme 6 tipov

Hoci sa zdá, že sex je prirodzenou súčasťou života, mnohí ľudia sa v tejto oblasti cítia neisto. V mnohých veciach sa tak sústredíme na svoj výkon, že sa začneme obávať, že svojmu náprotivku nevyhovieme. Preto sa dnes pozrieme na to, ako môžu muži zvýšiť svoju sexuálnu výkonnosť prirodzeným spôsobom.

ako predĺžiť sex a výdrž

Sexuálny výkon je pre mnohých mužov meradlom toho, kto je a kto nie je skutočný muž. Navyše sa často predpokladá, že muži sú pripravení na akciu prakticky kdekoľvek a kedykoľvek, takže ak to tak nie je, muži si túto informáciu nechávajú pre seba a vnútorne mlčky trpia. Niekedy to dokonca môže vyústiť do zlyhania, ktoré spôsobí, že sa milostným hrám radšej oblúkom vyhnú.

Samozrejme, na trhu existujú prípravky, ktoré vám ponúknu spoľahlivú erekciu, ale majú aj množstvo vedľajších účinkov. Z tohto dôvodu je vhodnejšie zamerať sa na podporu erekcie prirodzeným spôsobom.

Nižšie sa pozrieme na to, čo by mohlo pomôcť aj vám.

ako vydržať dlhšie pri sexe

6 tipov, ako vydržať dlhšie pri sexe

Predohra

Kvalitný pohlavný styk by mal zahŕňať predohru. Vďaka nej sa budete cítiť viac vzrušení a dychtivejší po plánovanej akcii. Navyše vám pomôže preskúmať vaše telo a preferencie. Zároveň sa však dozviete dôležité informácie o tom, čo vášho partnera uspokojuje.

Niečo nového

Možno je za vaším nedostatkom vzrušenia nuda. Z tohto dôvodu sa ľuďom odporúča, aby sa nebáli v sexe (aspoň trochu) experimentovať. Okrem rôznych erotických hier môžete vyskúšať kostýmy, zmenu miesta, sledovanie filmov pre dospelých, sexuálne hračky (ktoré sú vyrobené aj pre mužov) a mnoho ďalších noviniek vrátane exotických polôh, ktoré vybočujú z naučenej rutiny.

ako predĺžiť sexuálnu výdrž

Zníženie stresu a úzkosti

Niekedy má naše vnútorné rozpoloženie negatívny vplyv na náš výkon v posteli. Ak ste vystresovaní z toho, že nie ste dosť dobrí alebo sa vám prihodí nejaká nepredvídaná komplikácia, nemôžete očakávať, že to bude mať vôbec nejaký vplyv na vaše vzrušenie.

Môžete vyskúšať najrôznejšie relaxačné techniky vrátane meditácie, jogy, písania denníka, všímavosti a podobne. Prospešný pre vás môže byť aj zdravý životný štýl, ktorý zahŕňa viac pohybu, dostatok spánku a zdravú stravu.

Otvorená komunikácia

Vo vzťahu to nie je vždy ružové. Ale namiesto toho, aby ste problém ignorovali, skúste o ňom otvorene hovoriť. Takto si môžete mnohé veci vyjasniť. Môžete tiež začať spoločne pracovať na zlepšení atmosféry v partnerstve, čo by malo viesť aj k zlepšeniu vašej výdrže pri sexuálnom živote. (Tiež sa nebojte otvorene hovoriť o tom, čo potrebujete urobiť, aby ste sa vo vzťahu a v posteli cítili dobre.)

predĺženie sexu

Potraviny

Niektoré potraviny vraj dokážu stimulovať chuť na sex. Okrem kvalitnej čokolády môžeme spomenúť aj jahody alebo ustrice. Ak vaša chuť nie je taká extravagantná, erekcii môžu prospieť aj citrusové plody, hrušky a jablká. Ak pridáte omega-3 nenasýtené mastné kyseliny a vitamín D, čoskoro by ste mohli byť opäť v poriadku.

Ako zlepšiť sex?

V úvode sme spomenuli, že môžete vyskúšať aj bylinky, ktoré sú súčasťou prírodných doplnkov stravy pre mužov na podporu erekcie, vitality a sexuality. Čo presne by ste v nich však mali hľadať?

Osobitnú pozornosť venujte tým, ktoré obsahujú:

A mnoho dalších látek, které podporují prokrvení penisu, zvyšují chuť na sex a dodávají do organismu energii, kterou potřebujete jak ke svému každodennímu normálnímu fungování, tak ke zdravému sexuálnímu životu.

jak zlepšit a prodloužit sex

Vzhľadom na to, že môžete dlhodobo užívať kvalitné doplnky, je to určite možnosť, ktorú by ste mali vyskúšať pri najbližšej príležitosti.

Premeňte sen o lepšej erekcii na skutočnosť.

predatorus - lev
Doprava zdarma

pri 2+ ks, dodanie za 24 h

PREDATORUS je vždy skladom

a bleskovo vám ho doručíme

100% bezpečný nákup

diskrétne zabalená zásielka

Prémiová kvalita

vyrobené v USA