Košík

Objednať po telefóne? +420 606 290 240 Sme online Po–Pi: 9-17h

Objednajte 2+ balenia a dopravu platíme my.

L-citrulín: Dávkovanie, účinky a erekcia

Máte chuť na milovanie, ale keď príde na vec, vaše snahy sa predčasne skončia? Hoci chápeme, že je to pre vás pravdepodobne nepríjemné, tento problém netrápi len vás. Keďže erektilnou dysfunkciou trpí z času na čas takmer každý muž, pozrieme sa na to, či by vám L-Citrulín mohol pomôcť.

L-Citrulline

Na papieri a v rôznych diskusiách vyzerá mužská sexualita pomerne jednoducho a jednoducho. Len čo uvidíte niečo, čo sa vám zdá dostatočne sexi, krv sa vám nahrnie do intímnych partií a môžete sa na to vrhnúť.

Samozrejme, niektorí z nás to tak majú a nemajú žiadne problémy. Ale nie vždy sa všetko podarí dokonale. Kvôli psychickej nepohode, stresu, zvyšujúcemu sa veku a iným faktorom sa môže stať, že váš penis v požadovanom okamihu vôbec nestvrdne. A keď sa tak stane, nemusí to trvať dlho.

Keďže sebavedomie a hodnota muža sa často zakladá na sexuálnej výkonnosti a plodnosti, je pochopiteľné, že sa s takýmto problémom nechcete nikomu zveriť. Niekedy môže situácia zájsť dokonca tak ďaleko, že sa intímnym hrám začnete úplne vyhýbať. Keďže to však z dlhodobého hľadiska nie je dobrá stratégia a môže vás to stáť vzťah, pozrime sa, prečo by ste sa mali zaujímať o látku s názvom L-citrulín.

Čo je L-Citrulín?

L-Citrulín, L-Citrulline alebo jednoducho len citrulín. Všetky tieto názvy sa používajú na pomenovanie aminokyseliny, ktorá je medziproduktom v močovom cykle. Zaujímavé je, že jej názov bol odvodený od melóna, z ktorého bola táto látka prvýkrát izolovaná.

Vzhľadom na vyššie uvedené skutočnosti je L-citrulín normálnou súčasťou ľudského tela. Telo potom môže L-citrulín premeniť na L-arginín, ktorý sa spája s podporou mužskej sexuality a erekcie. Z tohto dôvodu sa L-citrulín (spolu s L-arginínom) pridáva do výživových doplnkov.

co je to l-citrulin

Jeho najlepšie účinky

Jednou z jeho najväčších výhod je vazodilatácia, čo je v podstate rozšírenie ciev. Tým sa zlepšuje prietok krvi v tele. Môže tiež znížiť krvný tlak.

Ďalšou výhodou je, že L-citrulín sa môže premeniť na L-arginín, ktorý sa najčastejšie používa na podporu mužskej sexuality a výkonnosti. Niektoré zdroje dokonca uvádzajú, že užívanie L-Citrulínu môže zvýšiť hladinu L-Arginínu viac, ako keby ste sa rozhodli užívať samotný L-Arginín na zvýšenie hladiny L-Arginínu.

Citrulín na erekciu

L-citrulín je obzvlášť obľúbený u mužov, ktorí majú problémy s dosiahnutím a udržaním erekcie. Keďže jednou z jeho podmienok je dostatočné prekrvenie penisu, jeho lepšie prekrvenie môže podporiť jej ľahšie dosiahnutie.

Okrem iného je známe, že jedným z rizikových faktorov, ktoré môžu spôsobiť problémy s erekciou, je vyšší krvný tlak. Ak je teda znížený, aj to samo o sebe môže prispieť k tomu, aby bola vaša erekcia spoľahlivá a dostatočne dlhá na počatie alebo uspokojenie vašich intímnych potrieb.

citrulin na erekci

Užívanie a dávkovanie

Hoci je L-citrulín naozaj zaujímavý, v doplnkoch stravy s jeho obsahom by ste mali hľadať aj ďalšie látky, ktoré podporujú erekciu, sexualitu a viac energie, ktorá vám môže často chýbať kvôli hektickému životnému tempu. Nemusíte však skúšať žiadnu chémiu, bylinky a ďalšie látky, ktoré sa navzájom podporujú, budú dobrou voľbou.

V zložení hľadajte okrem L-citrulínu aj:

L-citrulín užívanie

Tento spôsob používania má niekoľko výhod. Okrem toho, že vám ponúka skutočne komplexnú starostlivosť, môžete dodržiavať odporúčané dávkovanie, ktoré výrobca uvádza na obale. Nemusíte sa teda obávať, že by ste niečoho užili príliš veľa alebo príliš málo. V neposlednom rade sa s jedným komplexným výživovým doplnkom môžete vydať na cesty. Nemusíte sa teda zaoberať nosením niekoľkých produktov, ktoré môžu zaberať veľa miesta.

Dlhodobé užívanie takéhoto prírodného doplnku stravy môžete podporiť aj zdravším životným štýlom, ktorý by mal zahŕňať dostatok spánku, zníženie stresu, cvičenie a zdravšiu stravu. Všetky tieto faktory vrátane spoločne stráveného času s vaším náprotivkom môžu prispieť k tomu, že sa váš sexuálny život čoskoro vráti do normálnych koľají.

Premeňte sen o lepšej erekcii na skutočnosť.

predatorus - lev
Doprava zdarma

pri 2+ ks, dodanie za 24 h

PREDATORUS je vždy skladom

a bleskovo vám ho doručíme

100% bezpečný nákup

diskrétne zabalená zásielka

Prémiová kvalita

vyrobené v USA