Košík

Objednať po telefóne? +420 606 290 240 (Po–Pi: 9-17h)

Objednajte 2+ balenia a dopravu platíme my.

Bylinky na erekciu? Poznáme 4 najlepšie, ktoré vám pomôžu

Kvalitný sexuálny život zvyčajne vyžaduje, aby bol muž schopný dosiahnuť erekciu. Ak sa tak nestane, nemôže dôjsť k pohlavnému spojeniu. Mnohí páni riešia tento problém modrou tabletkou, ktorú im predpísal lekár. Možno by však stálo za to vyskúšať niekoľko byliniek, ktoré majú údajne pozitívny vplyv na erekciu.

bylinky na erekciu

Erekcia je pre každého muža veľmi dôležitá. Nielenže umožňuje oplodniť partnerku, ale pripisuje sa jej aj osobitný spoločenský status. Muži, ktorí majú dlhotrvajúcu a kvalitnú erekciu, sú vnímaní ako skutoční muži. V opačnom prípade sa ľudia boja odsúdenia a posmechu druhých. Z tohto dôvodu si radšej nechávajú problémy s erekciou pre seba.

Nebudeme klamať, uvedený model nie je zdravý. Všetci máme z času na čas sexuálne problémy. Preto sa nemusíte cítiť zle a obviňovať sa z nejakého domnelého zlyhania. Skutočného muža robí to, ako pristupuje k problémom a ako sa ich rozhoduje riešiť.

Keďže problémy s erekciou sú často spôsobené zdravotnými problémami, ako prvé by ste mali zavolať svojmu lekárovi a objednať sa na dôkladnú preventívnu prehliadku. Problémy s erekciou môžu vyplývať z ochorení kardiovaskulárneho systému, cukrovky atď.

Ale čo ak vám lekár povie, že nepotrebujete žiadnu liečbu? Alebo čo ak vám ponúkne farmakologickú podporu pre erekciu? Potom by ste sa s ním mali (najprv) porozprávať o užívaní týchto niekoľkých bylín.

přírodné byliny erekcie

Posilnenie erekcie prirodzeným spôsobom

V súčasnosti nás učia, že na všetky zdravotné problémy existuje liek. A to je pozitívne, pretože vďaka našim súčasným možnostiam dokážeme liečiť choroby, na ktoré ešte nedávno umieralo veľké množstvo ľudí.

Ak však aspoň trochu môžete, je vhodné obrátiť sa na zelenú lekáreň, ktorá vám ponúkne pomoc často neznámych byliniek. Takýto krok môžete urobiť, ak nemáte skutočne vážny zdravotný problém. (V opačnom prípade má vždy rozhodujúce slovo lekár.

4 najlepšie bylinky na erekciu

Ženšen pravý

V doplnkoch stravy na podporu erekcie často nájdete ženšen, ktorý si vo východných kultúrach získal povesť životabudiča. Okrem stimulácie tela a mysle sa používa aj pri problémoch s erektilnou dysfunkciou.

Treba však dodať, že nie je ženšen ako ženšen. Na trhu sú výrobky, ktoré obsahujú takzvaný sibírsky alebo americký ženšen. Tieto rastliny však majú s pravým ženšenom spoločný len názov. (Kórejský ženšen, čínsky ženšen a ázijský ženšen sa považujú za pravý ženšen.) Pred užívaním výživových doplnkov so ženšenom sa najprv poraďte so svojím lekárom, pretože môže mať kontraindikácie s niektorými bežnými liekmi (inzulín, lieky na riedenie krvi, lieky na krvný tlak…).

ženšen erekce
maca erekce

Maca peruánska

Ďalšou rastlinou na podporu erekcie je maca peruánska. V skutočnosti však nejde o bylinu, ale skôr o zeleninu. Maca peruánska sa pridáva do výživových doplnkov na podporu erekcie, pretože u niektorých ľudí zvyšuje libido. Môže tiež pozitívne podporiť mužov s miernou erektilnou dysfunkciou. Keďže po jej konzumácii môžete pocítiť viac energie a lepšiu náladu, stojí za to ju prinajmenšom vyskúšať.

Šafran siaty

Šafran obsahuje antioxidanty, ktoré sú dôležité v boji proti voľným radikálom. Môže tiež zlepšiť vašu náladu a podobne ako maca peruánska môže zvýšiť chuť na sex. Mali by ste si ho tiež trochu viac vychutnať, pretože šafran môže mať u niektorých mužov pozitívny vplyv na dosiahnutie erekcie.

Majte však na pamäti, že ak chcete užívať šafran v jeho prirodzenom stave, príliš veľká dávka môže byť pre vás toxická. Citlivejší jedinci naň môžu mať dokonca alergickú reakciu.

šafrán setý erekce
kotvičník zemní erekce

Kotvičník zemný

Poslednou populárnou bylinou v doplnkoch stravy pre mužov je kotvičník. Medzi hlavné účinky kotvičníku patrí silnejšia erekcia, lepší sexuálny výkon, rýchlejšie spaľovanie podkožného tuku, stimulácia organizmu a zlepšenie nálady. Zlepšuje tiež spermatogenézu, potenciu a zvyšuje libido.

Samozrejme, môžete sa rozhodnúť vyskúšať vyššie uvedené bylinky samostatne. Najlepšie výsledky však dosiahnete, ak sa rozhodnete užívať ich vo forme prírodných doplnkov stravy na podporu erekcie.

Premeňte sen o lepšej erekcii na skutočnosť.

predatorus - lev
Doprava zdarma

pri 2+ ks, dodanie za 24 h

PREDATORUS je vždy skladom

a bleskovo vám ho doručíme

100% bezpečný nákup

diskrétne zabalená zásielka

Prémiová kvalita

vyrobené v USA