Košík

Objednať po telefóne? +420 606 290 240 Sme online Po–Pi: 9-17h

Objednajte 2+ balenia a dopravu platíme my.

UNIKÁTNA KOMBINÁCIA 9 PRÍRODNÝCH LÁTOK

Zloženie

lev - složení Predatorus
Výživová zložka (množstvo v dennej dávke = 2 kapsuly) RHP* (2 kaps.)
L-Citrulline 600 mg nie je určená
Ženšen pravý (extrakt) 300 mg nie je určená
Tribulus Terrestris – 45% extrakt 300 mg nie je určená
Maca peruánska – (koreň 4: 1 extrakt) 200 mg nie je určená
L-Arginine 100 mg nie je určená
Šafran siaty (0.3% extrakt) 70 mg nie je určená
Vitamín E (DL-alpha-Tocopheryl acetate) 24 mg 200 %
Bioperine® (extrakt z čierneho korenia) 20 mg nie je určená
Zinok (oxid zinočnatý) 15 mg 150 %

* = referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby

Ženšen pravý

Ženšen je ten pravý, keď chcete zmeniť sexuálny vánok na poriadny uragán! Pomáha dobrej fyzickej i psychickej kondícii a patrí k tým najsilnejším afrodiziakom na svete. Už mnoho rokov sa hovorí, že je to zázračná rastlina.

Ženšen je považovaný za adaptogén a pôsobí ako na vaše telo, tak na vašu myseľ. Svetová zdravotnícka organizácia potvrdila pozitívne pôsobenie na obehový systém, centrálnu nervovú sústavu, ale aj na imunitný systém. Pôsobí proti únave a opotrebovaniu organizmu, znižuje hladinu cukru v krvi, napomáha pri strese a psychickom vypätí. Dochádza tak k celkovej stimulácii organizmu a mozgovej aktivity.

Vďaka pozitívnym účinkom na myseľ aj telo dokáže ženšen poskytnú všetko potrebné na zvýšenie libida, výkonnosti a lepšiu erekciu. Je teda nad slnko jasné, prečo si ho králi toľko strážili a jeho hodnota sa vyšplhala do závratných výšin.

ženšen pravý
Tribulus terrestris

Extrakt z kotvičníka zemného

Zdravie, sex aj leviu silu nájdete v kotvičníku!

Silu kotvičníka zemného (známeho tiež ako Tribulus terrestris) poznali už pred mnohými stovkami rokov Číňania. Kotvičník pomáha udržovať svalový tonus, poskytuje energiu, ovplyvňuje hormonálnu aktivitu a podporuje sexuálnu schopnosť.

Mnohostranné účinky kotvičníka zemného potvrdzujú aj klinické skúšky. Pravidelné užívanie môže vystreliť vašu sexuálnu túžbu až na Mars. U mužov zvyšuje hladinu vlastných pohlavných hormónov až o 30%!

Maca peruánska

Maca je veľmi výnimočná rastlina. Legenda hovorí, že Inkovia jedli Macu peruánsku pred bojovou výpravou na dosiahnutie sily, energie a vytrvalosti. Španielski dobyvatelia ju potom kvôli tomu nazývali „sexuálnou rastlinou Inkov“.

Koreň vysokohorskej rastliny žeruchy peruánskej známej ako Maca je doslova nabitý látkami prospešnými ľudskému telu. Obsahuje špeciálne druhy alkaloidov, ktoré sa nevyskytujú v žiadnej inej plodine.

Vás bude určite ale hlavne zaujímať to, že súčasné vedecké výskumy potvrdzujú, že Maca dlhodobo výrazne podporuje a predlžuje erekciu a stimuluje sexuálne funkcie. Obsahuje vo vysokej miere zložky, ktoré stimulujú sexuálnu aktivitu, zlepšujú kvalitu a počet spermií a ich pohyblivosť. Kladne pôsobí aj na prostatu.

maca peruánska
l-arginin

L-Arginine

L-arginín dokáže rozprúdiť krvný obeh zvýšením tvorby oxidu dusného. Oxid dusný uvoľňuje svaly okolo krvných ciev zásobujúcich penis. Výsledkom je, že krvné cievy v penise sa rozšíria, čím sa zvýši prietok krvi, čo môže pomôcť k lepšej a dlhotrvajúcej erekcii.

Medzi odborníkmi panuje zhoda na tom, že l-arginín je najdôležitejšou aminokyselinou pre uchovanie dlhodobého zdravia. Pomáha mozgu s obehom neurotransmiterov – chemických látok v mozgu, ktoré vysielajú signály bunkám, čo môže povzbudiť vzrušenie a zintenzívniť orgazmus!

Za výskumy úlohy l-arginínu vo vzťahu ku krvnému obehu bola trom americkým vedcom v roku 1997 udelená Nobelova cena. Na základe týchto výskumov potom tí istí vedci vyvinuli „modrú pilulku“.

Šafran siaty

Máte sexu ako šafranu? PREDATORUS® vám to pomôže zmeniť.

Šafran siaty patrí vďaka svojej vzácnosti medzi najdrahšie korenie na celom svete, ale pre svoje blahodárne účinky sa radí aj medzi účinné byliny. Stále prebiehajú štúdie, ktoré svojimi objavmi prekvapujú farmaceutov aj lekárov.

Klinické výskumy z posledných rokov preukázali jeho afrodiziakálne účinky, o ktorých už napokon vedeli aj starí Peržania. Pri podávaní extraktu zo šafranu dochádzalo u sledovaných osôb k významnému zlepšeniu príznakov erektilnej dysfunkcie a tiež k skvalitneniu semena z hľadiska pohyblivosti spermií a objemu ejakulátu.

Účinky šafranu ocenia teda hlavne muži, ktorí si chcú pravidelne užiť pevnú a dlhotrvajúcu erekciu. V rovine psychickej potom okrem povzbudenia libida uvoľňuje a upokojuje nervy.

Pokiaľ čoskoro plánujete „romantickú večeru“, spoľahnite sa na PREDATORUSE®.

šafran siaty
L-Citrulline

L-Citrulline

L-Citrulín je veľmi dobre známy u silových aj vytrvalostných športovcov. Nemusíte ale zdvíhať činky ani nabehať množstvo kilometrov, aby ste mohli využiť jeho benefity v súvislosti so zlepšením erekcie.

Táto aminokyselina bola prvýkrát objavená vďaka melónu a stále viac priťahuje pozornosť verejnosti aj vedcov. L-Citrulín podľa výsledkov klinických štúdií podporuje rozšírenie ciev, okysličuje krv a tým zlepšuje prekrvenie penisu, čo vedie k pevnej a dlhotrvajúcej erekcii.

Súčasne pomáha odbúravať nadbytok amoniaku v krvi, ktorý spôsobuje únavu.

Vitamín E

Éčko. Vitamín plodnosti. Tokoferol.

Chemický názov tokoferol pochádza z gréckeho slova „tokos“ = potomok a „fero“ = nosiť. Pomáha totiž s reprodukciou.

Pre mužov je vitamín E nepostrádateľný, pretože chráni srdce aj prostatu. Ten, kto má éčka dostatok, musí počítať s pekne mrštnými spermiami, ich celkovým zdravím i nárastom libida! Dokázali to výskumy a potvrdíme vám to aj my.

Vitamín E je predovšetkým silným antioxidantom. Pomáha odbúravať škodliviny z tela, ovplyvňuje tvorbu červených krviniek, obnovu a rast tkanív.

Dôležitým faktom je, že telo si nedokáže vitamín E vyrobiť samo, treba ho teda prijímať v potrave či doplnkoch stravy. Dobrá správa je, že s PREDATORUSOM bude vaše telo výborne zásobené.

vitamin e
zinek

Zinok

Zinok je nesmierne dôležitý pre každého z nás – v každom veku! Tento základný stopový minerál zohráva zásadnú úlohu v mnohých dôležitých telesných funkciách. Ovplyvňuje prakticky všetko, na čo si vo svojom tele spomenieme, od zraku cez imunitu a metabolizmus až po reprodukčný systém.

Nás bude hlavne zaujímať, že je zinok nutný pre správnu tvorbu spermií. Pomáha udržiavať zdravú mužskú plodnosť, rozmnožovací systém a normálnu hladinu testosterónu v krvi. Je to navyše silný pomocník pri udržovaní dobrého stavu prostaty.

Zinok tiež nepriamo pôsobí ako antioxidant a je dôležitý na ochranu buniek pred pôsobením voľných radikálov. Dobre zásobený ľudský organizmus sa vám odvďačí v mnohých smeroch. PREDATORUS® obsahuje zinok prémiovej kvality z dobre vstrebateľného zdroja.

BioPerine® (extrakt z čierneho korenia)

BioPerine® je patentovaný extrakt z čierneho korenia. Skvele funguje hlavne ako „booster“ biologickej dostupnosti látok v našom tele.

Štúdie preukázali, že zlepšuje vstrebávanie a biologickú využiteľnosť dôležitých živín prijímaných v potrave aj doplnkoch stravy v rádoch stoviek percent. Vďaka tomu je zaručená maximálna účinnosť všetkých prírodných látok obsiahnutých v dennej dávke PREDATORUSE®.

čierne korenie

Ostatné suroviny: Želatína (hovädzie), ryžová múka, stearan horečnatý (rastlinný) a oxid kremičitý.

SPÄTNÁ VÄZBA NA PREDATORUS®

Čo o nás hovoria ostatní

Či nehovoríme stále len my. Prečítajte si názory našich zákazníkov.

„Mně pomáhá zatím nejvíce s několika produktů, které jsem už vyzkoušel.Má velmi pestré složení bylinných složek a toto je velká pravděpodobnost úspěšnosti přípravku. Nemá vedlejší účinky. Lepší prokrvení intimních partií. Zlepšila se mi chuť na milování i častost intimních styků. Je kvalitnější a pevnější erekce. Orgasmus je takový hlubší,silnější,intenzivnější. Zvětšil se mi i objem ejakulátu.“

Zloženie
Pavel60 let

„nechápu, nic nezabíralo ale tohle funguje“

Zloženie
Petr K.přál si zůstat v anonymitě

„Jestli někdo hledá řešení na slabou erekci..pak tohle můžu doporučit“

Zloženie
Radek57 let, Olomouc

„So slabou erekciou sa potýkam už celkom dlho. A toto naozaj zabralo.“

Zloženie
Zoltán L.59 rokov, Košice

„Zlepšenie prišlo cca po 3-4 týždňoch užívania. Využívam dlhodobo.“

Zloženie
JánLiptovský Mikuláš

„som spokojný“

Zloženie
Marcel43 rokov, Humenné

„Zatiaľ ho užívam len tretí týždeň, ale už cítim dosť veľa pozitívnych, aj prekvapujúcich výsledkov.“

Zloženie
Radovan49 rokov

„Odporúčam aj ostatným“

Zloženie
Juraj70 rokov

„OK“

Zloženie
Ivan55 rokov

zobraziť ďalšie recenzie

ČO GARANTUJE KVALITU PREDATORUSE

CERTIFIKÁTY

Zloženie

Výrobok spĺňa kritériá uplatňované pri výrobe a kontrole bezpečnosti potravín.

Zloženie

Výrobok bol vyrobený na území Spojených štátov amerických.

predatorus - lev
PREDATORUS® MÔŽE BYŤ UŽ ZAJTRA VÁŠ

Je to na dosah ruky!

PREDATORUS® nie je len o pevné erekcii a leví chuti k sexu. Vďaka svojmu zloženiu má celý rad ďalších blahodarných účinkov. Aktívne látky v ňom stimulujú tvorbu pohlavných hormónov, zvyšujú počet a životaschopnosť spermií, čím podporujú plodnosť, potláčajú predčasnú ejakuláciu, pôsobí kladne na prostatu, posilňujú psychickú odolnosť a tak by sme mohli pokračovať ďalej, ale to už by vám snáď ani neostal čas na to dôležité: NA SEX!
Doprava zdarma

pri 2+ ks, dodanie za 24 h

PREDATORUS je vždy skladom

a bleskovo vám ho doručíme

100% bezpečný nákup

diskrétne zabalená zásielka

Prémiová kvalita

vyrobené v USA