Košík

Objednať po telefóne? +420 606 290 240 (Po – Pi: 9-17h)

Objednajte 2+ balenia a dopravu platíme my.

UNIKÁTNA KOMBINÁCIA 7 PRÍRODNÝCH LÁTOK

Zloženie

lev - složení Predatorus
Výživová složka (množství v 1 tobolce) RHP* (1 tob.)
Ženšen pravý – 7% extrakt 200 mg není určena
L-arginine 200 mg není určena
Tribulus Terrestris – 45% extrakt 100 mg není určena
Maca peruánská – 4:1 extrakt 50 mg není určena
Ginkgo biloba – 24/6% extrakt 50 mg není určena
Vitamín E 6,3 mg 52 %
Zinek 5 mg 50 %

* = referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby

Ženšen pravý

Ženšen je ten pravý, keď chcete zmeniť sexuálnu vánok v poriadny uragán! Pomáha dobrej fyzickej i psychickej kondícii a patrí k tým najsilnejším afrodiziakám na svete. Už veľa rokov sa hovorí, že je to zázračná rastlina.

Ženšen je považovaný za adaptogén a pôsobí ako na vaše telo, tak na vašu myseľ. Svetová zdravotnícka organizácia potvrdila pozitívne pôsobenie na obehový systém, centrálnu nervovú sústavu, ale aj na imunitný systém. Pôsobí proti únave a opotrebovaniu organizmu, znižuje hladinu cukru v krvi, napomáha pri strese a psychickom vypätí. Dochádza tak k celkovej stimulácii organizmu a mozgovej aktivity.

Vďaka pozitívnym účinkom na myseľ i telo dokáže ženšen poskytnú všetko potrebné na zvýšenie libida, výkonnosti a lepšiu erekciu. Je teda nad slnko jasné, prečo si ho králi toľko strážili a jeho hodnota sa vyšplhala do závratných výšin.

ženšen pravý
kotvičník zemný

Extrakt z kotvičníka zemného

Zdravie, sex aj leví silu nájdete v kotvičníka!

Silu kotvičníka zemného (známeho tiež ako Tribulus terrestris) poznali už pred mnohými stovkami rokmi Číňania. Dokáže zdvihnúť sexuálny apetít tak veľmi, že sa nebudete stačiť čudovať. Športovci ho dokonca užívajú na podporu nárastu svalovej hmoty.

Mnohostranné účinky kotvičníka zemného potvrdzujú aj klinické skúšky. Pravidelné užívanie tejto „zeleno-modré pilulky“ vystrelí vašej sexuálnu túžbu až na Mars. U mužov zvyšuje hladinu vlastných pohlavných hormónov až o 30%!

A čo všetko vlastne ten pohlavný hormón v mužskom tele ovplyvňuje? Okrem zvýšenia schopnosti budovať svalovú hmotu sa jedná o silnejší erekcie, lepšiu sexuálnu výkonnosť, rýchlejší pálenie podkožného tuku, stimuláciu organizmu a zlepšenie nálady.

Zlepšuje tiež spermatogenézu, potenciu a zvyšuje libido. To si myslíme, že nie sú zlé účinky, že páni? Silu kotvičníka pocítite predovšetkým, ak je vám 40 rokov a viac.

Maca peruánska

Maca je veľmi výnimočná rastlina. Legenda hovorí, že Inkovia jedli Macu peruánsku pred bojovou výpravou na dosiahnutie sily, energie a vytrvalosti. Španielski dobyvatelia ju potom kvôli tomu nazývali „sexuálnou rastlinou Inkov“.

Koreň vysokohorské rastliny žeruchy peruánskej známe ako Maca je doslova nabitý látkami prospešnými ľudskému telu. Obsahuje špeciálne druhy alkaloidov, ktoré sa nevyskytujú v žiadnej inej plodine.

Vás bude určite ale hlavne zaujímať to, že súčasné vedecké výskumy potvrdzujú, že Maca dlhodobo výrazne podporuje a predlžuje erekciu a stimuluje sexuálne funkcie. Obsahuje vo vysokej miere zložky, ktoré stimulujú sexuálnu aktivitu, zlepšujú kvalitu a počet spermií a ich pohyblivosť. Kladne pôsobí tiež na prostatu.

Nie nadarmo je pre svoje účinky nazývaná „Peruánskou viagrou“.

Ďalej pôsobí kladne pri duševnej vyčerpanosti, stresu a posilňuje psychickú odolnosť.

maca peruánská
l-arginin

L-arginin

L-arginín dokáže rozprúdiť krvný obeh zvýšením tvorby oxidu dusného a funguje tak ako prírodné „modrá pilulka“. Oxid dusný totiž uvoľňuje svaly okolo krvných ciev zásobujúcich penis. Výsledkom je, že krvné cievy v penise sa rozšíri, čím sa zvýši prietok krvi, čo pomáha k lepšej a dlhotrvajúcu erekciu.

Okrem toho znižuje krvný tlak, pomáha pri poruchách erekcie a zvyšuje pohyblivosť spermií a ich tvorbu.

Medzi odborníkmi panuje zhoda na tom, že je l-arginín najdôležitejšie aminokyselinou pre uchovanie dlhodobého zdravia. Pomáha mozgu s obehom neurotransmiterov – chemických látok v mozgu, ktoré vysielajú signály bunkám, čo môže povzbudiť vzrušenie a zintenzívniť orgazmus!

Za výskumy role l-arginínu vo vzťahu ku krvnému obehu bola trom americkým vedcom v roku 1997 udelená Nobelova cena. Na základe týchto výskumov potom tí istí vedci vyvinuli „modrú pilulku“.

Ginkgo biloba

Ginkgo biloba čiže ginko dvojlaločné je úplnou legendou medzi bylinkami. Extrakt z listov rastliny využíva tradičná čínska medicína už 5000 rokov. A Goethemu rastlina dokonca učarovala natoľko, že o ňu napísal báseň. Ginkgo podporuje predovšetkým mikrocirkuláciu krvného obehu, čo má zásadne pozitívny vplyv na prekrvenie.

Ginkgo biloba patrí medzi vôbec tie najstaršie rastliny na našej planéte. Rástla zrejme už v čase, keď tu miesto nás a levov behali dinosaury. Priaznivé účinky ginka dvojlaločného sú známe po stáročia a preverené miliónmi užívateľov na celom svete. Stimuluje krvný obeh a rozširuje cievy, čím zlepšuje dodávku krvi aj do odľahlejších častí tela. Viete veľmi dobre, o akých častiach teraz hovoríme. Zvyšuje ale aj schopnosť sústredenia a zlepšuje pamäť!

V Japonsku je Ginkgo uctievanú rastlinou a symbolizuje zdravý a dlhý život. Jej listy dokonca pripomínajú srdca. Drahocenné ingrediencie sa nachádzajú v listoch samotného stromu a môžu byť koncentrované viacstupňovým procesom spracovania. Výsledkom je tento čisto prírodný extrakt, ktorý plníme do piluliek PREDATORUS®.

ginkgo biloba
zinek

Zinok

Zinok je nesmierne dôležitý pre každého z nás – v každom veku! Tento základný stopový minerál hrá zásadnú úlohu v mnohých dôležitých telesných funkciách. Ovplyvňuje prakticky všetko, na čo si vo svojom tele spomenieme, od zraku cez imunitu a metabolizmus až po reprodukčný systém.

Nás bude hlavne zaujímať, že je zinok nutný pre správnu tvorbu spermií. Pomáha udržiavať zdravú mužskú plodnosť, rozmnožovacie systém a normálnu hladinu testosterónu v krvi. Je to navyše silný pomocník pri udržiavaní dobrého stavu prostaty.

Zinok tiež nepriamo pôsobí ako antioxidant a je dôležitý pre ochranu buniek pred pôsobením voľných radikálov. Dobre zásobený ľudský organizmus sa vám odvďačí v mnohých smeroch. PREDATORUS® obsahuje zinok prémiovej kvality z organického a dobre vstrebateľného zdroje.

Vitamín E

Éčko. Vitamín plodnosti. Tokoferol.

Chemický názov tokoferol pochádza z gréckeho slova „Tokoš“ = potomok a „fero“ = nosiť. Pomáha totiž s reprodukciou.

Pre mužov je vitamín E nepostrádateľný, pretože chránia srdce aj prostatu. Ten, kto má éčka dostatok, musí počítať s pekne mrštným spermiami, ich celkovým zdravím aj nárastom libida! Dokázali to výskumy a potvrdíme vám to aj my.

Štúdia tiež spájajú vysoké hladiny vitamínu E s nižším počtom ochorení srdca, lepšia ochranou proti rakovine a funkčným imunitným systémom.

Vitamín E je ale predovšetkým silným antioxidantom. Pomáha odbúravať škodliviny z tela, ovplyvňuje tvorbu červených krviniek, obnovu a rast tkanív, vrátane svalovej hmoty.

Dôležitým faktom je, že telo si nedokáže vitamín E vyrobiť samo, je teda potrebné ho prijímať v potrave či doplnkoch stravy. Dobrá správa je, že s PREDATORUSEM bude vaše telo výborne zásobené.

vitamin e
ZPĚTNÁ VAZBA NA PREDATORUS®

Čo o nás hovoria ostatní

Ať nemluvíme pořád jen my. Přečtěte si názory našich zákazníků.

„nechápu, nic nezabíralo ale tohle funguje“

Petr K.přál si zůstat v anonymitě

„Jestli někdo hledá řešení na slabou erekci..pak tohle můžu doporučit“

Radek57 let, Olomouc

„So slabou erekciou sa potýkam už celkom dlho. A toto naozaj zabralo.“

Zoltán L.59 rokov, Košice

„Zlepšenie prišlo cca po 3-4 týždňoch užívania. Využívam dlhodobo.“

JánLiptovský Mikuláš

„som spokojný“

Marcel43 rokov, Humenné

„Zatiaľ ho užívam len tretí týždeň, ale už cítim dosť veľa pozitívnych, aj prekvapujúcich výsledkov.“

Radovan49 rokov

„Odporúčam aj ostatným“

Juraj70 rokov

„OK“

Ivan55 rokov

zobraziť ďalšie recenzie

ČO GARANTUJE KVALITU PREDATORUSE

CERTIFIKÁTY

Výrobok spĺňa prísne kritériá uplatňované pri výrobe a kontrole liečiv.

Výrobok bol vyrobený na území Spojených štátov amerických.

predatorus - lev
PREDATORUS® MÔŽE BYŤ UŽ ZAJTRA VÁŠ

Je to na dosah ruky!

PREDATORUS® nie je len o pevné erekcii a leví chuti k sexu. Vďaka svojmu zloženiu má celý rad ďalších blahodarných účinkov. Aktívne látky v ňom stimulujú tvorbu pohlavných hormónov, zvyšujú počet a životaschopnosť spermií, čím podporujú plodnosť, potláčajú predčasnú ejakuláciu, pôsobí kladne na prostatu, posilňujú psychickú odolnosť a tak by sme mohli pokračovať ďalej, ale to už by vám snáď ani neostal čas na to dôležité: NA SEX!
Doprava zdarma

pri 2+ ks, dodanie do 48h

PREDATORUS je vždy skladom

a bleskovo vám ho doručíme

100% bezpečný nákup

diskrétně zabalená zásilka

Prémiová kvalita

vyrobeno v USA