Košík

Objednať po telefóne? +420 606 290 240 Sme online Po–Pi: 9-17h

Objednajte 2+ balenia a dopravu platíme my.

Poruchy erekcie: Čo ich spôsobuje a ako s nimi bojovať?

Mužská erekcia vôbec nie je taká samozrejmosť, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Jej funkčnosť do veľkej miery súvisí s duševným stavom mysle, ako aj so zdravím a hladinou testosterónu. V prípade, že vás z času na čas trápi nečakaná porucha, v dnešnom článku sa pozrieme na jej možné príčiny a na tipy, ktoré by vám mohli ľahko pomôcť.

poruchy erekcie

Príroda to zariadila tak, že mužské a ženské pohlavie k sebe presne pasuje. Aby sa to však mohlo stať, je dôležité, aby mal muž erekciu. Vďaka nej sa penis zväčší a stvrdne, čo umožní, aby sa dostal tam, kam potrebuje.

V prípade, že trpíte erektilnou dysfunkciou (ktorá sa môže nazývať aj erektilná dysfunkcia), váš penis sa počas akcie vôbec nepostaví. Prípadne sa môže na chvíľu vzpriamiť, ale čoskoro ochabne, čo znemožní dokončenie pohlavného styku.

Keďže erekcia a plodnosť sú pre mužov a ich sebavedomie veľmi dôležité, nie je vôbec nezvyčajné, že sa hanbia a nechcú sa nikomu zveriť so svojimi problémami. Keď sa situácia nedá vyriešiť v krátkom čase, môže to dokonca vyústiť do depresie a nedobrovoľnej sexuálnej abstinencie, čo môže poškodiť vzťahy.

Erektilná dysfunkcia je však v populácii bežná, preto vám ponúkame sprievodcu, ktorý vás pri jej riešení môže nasmerovať správnym smerom.

Čo znamená porucha erekcie?

Väčšina mužov si pri slovnom spojení erektilná dysfunkcia najčastejšie predstaví problémy s erekciou a krátku výdrž. Môže sa však vyskytnúť aj zníženie sexuálnej túžby a predčasná ejakulácia.

čo znamená porucha erekcie

Najčastejšie prejavy a príznaky

Medzi najčastejšie prejavy erektilnej dysfunkcie patrí predovšetkým neschopnosť vykonať pohlavný styk. Pohlavný styk sa buď vôbec nemôže uskutočniť pre nedostatočnú erekciu, alebo je predčasne ukončený pre predčasné ochabnutie.

Medzi najčastejšie prejavy erektilnej dysfunkcie patrí predovšetkým neschopnosť vykonať pohlavný styk. Pohlavný styk sa buď vôbec nemôže uskutočniť pre nedostatočnú erekciu, alebo je predčasne ukončený pre predčasné ochabnutie.

Prečo dochádza k poruchám erekcie?

Problémy s erekciou môžu byť vyvolané vážnejším zdravotným problémom, preto je vhodné objednať sa na dôkladné vyšetrenie k vášmu všeobecnému lekárovi. Negatívny vplyv na ňu však môžu mať aj iné faktory.

poruchy erekcie príčiny

Ak by sme mali zostaviť zoznam vecí, na ktoré si treba dávať pozor, zahrnuli by sme doň:

  • Vysoký krvný tlak
  • Zvýšená hladina cholesterolu
  • Cukrovka
  • Depresia
  • Úzkosť
  • Fajčenie a nadmerné pitie alkoholu

A mnoho ďalších problémov, ktoré môžu zahŕňať zvýšený stres, syndróm vyhorenia, nedostatok spánku, pokles testosterónu (ktorý je do určitej miery prirodzený a je spôsobený starnutím) atď.

V niektorých prípadoch sa však na príčiny problémov s erekciou nemusí prísť. V takejto situácii vám lekár môže odporučiť zmenu životného štýlu a užívanie kvalitných prírodných doplnkov stravy, ktoré môžu zvýšiť vaše libido a sexuálny život.

poruchy erekcie, ako sa zlepšiť

Ako zlepšiť erekciu?

V súčasnosti je na trhu nespočetné množstvo doplnkov stravy na podporu mužskej vitality a sexuality. Na jednej strane je to dobré, pretože sú ľahko dostupné pre každého. Možno však na prvý pohľad nedokážete rozoznať, ktorý z nich je dostatočne kvalitný, a tak môžete svoje peniaze na dlhé mesiace vyhodiť von oknom.

Ak by sme vám mali poradiť, hľadali by sme v zložení doplnkov stravy na vašom mieste látky, ktoré sú spojené s podporou krvného obehu a podporou libida a erekcie. Patria k nim veci ako L-citrulín, L-arginín, ženšen pravý, maca peruánska, šafran siaty, kotvičník zemný a podobne.

Medzi výhody L-citrulínu a L-arginínu patrí podpora erekcie. Ženšen vám môže pomôcť dodať viac energie, zatiaľ čo maca peruviana, šafran a sasanka podporujú mužskú sexualitu, takže v spojení so zdravým životným štýlom, ktorý je dôležitý aj pre udržanie normálnej hladiny testosterónu, môžete časom zaznamenať prvé pozitívne zmeny.

Doprava zdarma

pri 2+ ks, dodanie za 24 h

PREDATORUS je vždy skladom

a bleskovo vám ho doručíme

100% bezpečný nákup

diskrétne zabalená zásielka

Prémiová kvalita

vyrobené v USA