Košík

Objednať po telefóne? +420 606 290 240 Sme online Po–Pi: 9-17h

Objednajte 2+ balenia a dopravu platíme my.

Kotvičník zemný a jeho účinky: Dokáže podporiť erekciu?

Ak sa zaujímate o bylinky, je dosť pravdepodobné, že ste sa stretli s rastlinou nazývanou kotvičník zemný. Keďže sa jej pripisujú mnohé benefity, ktoré prospievajú najmä mužom, pozrieme sa na všetko, čo by ste o nej mali vedieť.

kotvičník zemní

Ľudský organizmus je veľmi zložitý mechanizmus, ktorého fungovanie môže výrazne ovplyvniť aj jedna malá zmena (to platí najmä v prípade hormónov, na ktoré je telo veľmi citlivé).

Asi netreba zdôrazňovať, že nikto z nás nemladne, takže sa musíme pripraviť na množstvo zmien. Jednou z nich je postupný pokles hladiny testosterónu, ktorý môže negatívne ovplyvniť vašu sexualitu a libido.

Čo je to kotvičník zemný?

Kotvičník zemný je rastlina z rodu kačica, ktorá sa využíva v medicíne aj športe. Ak by ste ju videli rásť v prírode, pravdepodobne by vás hneď zaujala, pretože má výrazné žlté kvety, ktoré sa ľahko odlišujú od zelených listov. Okrem Európy pochádza aj z Ázie, Afriky a Austrálie. S najväčšou pravdepodobnosťou sa však v týchto lokalitách pôvodne nevyskytovala. Odborníci sa domnievajú, že sa tam dostal z piesočnatých oblastí Číny a Japonska. Zaujímavosťou je, že kotvičník zemný je veľmi dobre známy aj v Indii a na Srí Lanke. Z tohto dôvodu sa v minulosti stala súčasťou tradičnej ľudovej medicíny.

co je kotvičník zemní účinky

Jeho najlepšie účinky

Kotvičník bol skúmaný predovšetkým pre svoje účinky na libido a testosterón, ale časom sa ukázalo, že môže ovplyvniť aj iné oblasti ľudského zdravia.

Táto rastlina môže:

  • Podporovať zníženie hladiny cukru v krvi
  • Podporovať znižovanie cholesterolu
  • Pôsobiť ako diuretikum (preto sa označuje ako potenciálne diuretikum)
  • Podporovať normálny stav imunitného systému
  • Podporiť boj organizmu proti zápalom

V budúcnosti sa očakáva, že pozemná kotva bude podrobnejšie preskúmaná, takže sa určite dočkáme väčšieho objasnenia, ktorí ľudia by jej mali venovať pozornosť.

kotvičník zemní na podporu erekce

Kotvičník na podporu erekcie

Ako už bolo povedané, kotvičník zemný sa primárne spája s podporou mužskej erekcie a libida. Okrem toho v kombinácii s ďalšími bylinami (ženšen, maca peruánska, šafran, L-arginín…) môže podporiť normálnu hladinu testosterónu.

Muži by mali venovať osobitnú pozornosť skutočnosti, že kotvičník zemný zvyšuje sexuálnu túžbu. Ak teda chcete vo svojej spálni zažiť ohňostroj vášne, ktorý časom vyprchal, sasanka zemná si v tomto smere zaslúži šancu.

Keďže všetky tieto veci prispievajú k mužskej spokojnosti a pohode, na vašom mieste by sme skúsili užívať prírodné doplnky stravy na podporu erekcie.

Užívanie kotvičníku zemného

Keďže nie všetci sme rodení bylinkári, experimentovanie s rastlinami doma nemusí byť pre mnohých z nás bezpečné. (Navyše je prácne a výsledky sú neisté.) Z tohto dôvodu radšej siahneme po prírodných výživových doplnkoch s obsahom kotvičníku zemného, ktorý obsahuje aj spomínanú maku, šafran, ženšen a ďalšie látky podporujúce energiu, libido a mužskú sexualitu všeobecne.

kotvičník užívání tablety

Ak chcete zlepšiť očakávaný výsledok o niečo viac, nezabudnite, že váš dlhodobý životný štýl má negatívny vplyv na hladinu testosterónu. Preto podporte užívanie výživových doplnkov s kotvičníkom tým, že znížite nadbytočnú telesnú hmotnosť, začnite cvičiť (najmä silové cvičenia majú dobrý vplyv na produkciu testosterónu), znížte stresovú záťaž a začnite sa podrobnejšie starať o to, ako dlho a ako kvalitne spíte.

Táto lepšia starostlivosť o vaše telo a myseľ by mala čoskoro viesť k tomu, že uvidíte prvé pozitívne výsledky.

Premeňte sen o lepšej erekcii na skutočnosť.

predatorus - lev
Doprava zdarma

pri 2+ ks, dodanie za 24 h

PREDATORUS je vždy skladom

a bleskovo vám ho doručíme

100% bezpečný nákup

diskrétne zabalená zásielka

Prémiová kvalita

vyrobené v USA