Košík

Objednať po telefóne? +420 606 290 240 (Po–Pi: 9-17h)

Objednajte 2+ balenia a dopravu platíme my.

L-arginín: Aké sú výhody jeho užívania?

L-arginín je látka, ktorá sa nachádza v mnohých doplnkoch stravy pre mužov, ktorí majú záujem o zvýšenie svojej sexuality. Zamysleli ste sa však niekedy nad tým, či sa nachádza aj v potravinách? A čo pre vás vlastne môže urobiť? Ak chcete poznať odpoveď, určite pokračujte v čítaní.

L-arginín

Ľudská sexualita nie je počas života konštantná. Zatiaľ čo niektorí ľudia dospievajú a chcú skúšať nové praktiky a miesta alebo sa ich libido môže trochu znížiť, iní môžu mať problémy s nekvalitnou erekciou, ktorá im znemožňuje viesť uspokojivý milostný život.

Táto téma sa v spoločnosti často považuje za trápnu, pretože žiadny muž si neželá, aby ho medzi jeho priateľmi považovali za impotenta. Je však dôležité povedať, že najrôznejšie ťažkosti sú v intímnej sfére celkom bežné, len sa o nich (zatiaľ) toľko nehovorí. Preto je dôležité prekonať počiatočný hanblivý pocit a aktívne pracovať na jeho náprave.

Mohol by v tom zohrávať úlohu L-arginín?

Čo je to L-arginín?

L-arginín je biogénna aminokyselina. Okrem toho, že je súčasťou bielkovín, telo ho potrebuje pre svoje normálne fungovanie. Telo si túto látku môže vyrábať samo, ale môže sa dopĺňať aj zo stravy.

l arginín účinky erekcie

Prečo ho užívať? – účinky

Keďže L-arginín je súčasťou bielkovín, telo ho potrebuje pre svoje každodenné fungovanie. Jeho užívanie však môže priniesť aj ďalšie potenciálne výhody.

Medzi ne môžu patriť napríklad:

  • Podpora kardiovaskulárneho zdravia
  • Podpora svalovej funkcie
  • Regenerácia

L-arginín sa skúma (alebo sa skúmal) aj na iné potenciálne použitie, takže je celkom možné, že sa tento zoznam v budúcnosti rozšíri.

Krvný obeh a erekcia

Pokiaľ ide o sexualitu, L-arginín sa do doplnkov stravy pre mužov pridáva najmä na vzrušenie a na podporu normálnej funkcie krvného obehu.

Možno vás zaujíma, aká je súvislosť medzi erekciou a krvným obehom. Lenže keď si uvedomíte, aký mechanizmus vedie k dosiahnutiu erekcie, potom je táto otázka vlastne trochu zbytočná.

Na to, aby sa penis postavil, je dôležité, aby doň prúdila krv. Potom sa spustia mechanizmy, ktoré zabránia predčasnému odtoku krvi, čo by mohlo spôsobiť neželanú ochabnutosť. Normálny stav kardiovaskulárneho systému a erekcia teda veľmi úzko súvisia.

ako užívať l-arginín

Ako a kedy ho užívať?

L-arginín sa nachádza v potravinách, z ktorých niektoré si dávate na tanier každý deň. Patria medzi ne ryby, červené mäso, hydina a mliečne výrobky. Pri týchto potravinách však zvyčajne neexistuje odporúčané dávkovanie, ktoré by ste mali v prípade problémov dodržiavať.

Druhou možnosťou, ako možno L-arginín zaradiť do vášho životného štýlu, je dlhodobé užívanie prírodných doplnkov stravy pre mužov, ktoré podporujú sexualitu a erekciu. Okrem L-arginínu obsahujú aj bylinky, takže poskytujú komplexnú starostlivosť. Ako si však z množstva produktov vybrať ten, ktorý stojí za to?

Najlepšie je pozrieť sa na zložky a okrem L-arginínu v ňom nájdete:

  • L-citrulín
  • Maca peruánska
  • Šafran siaty
  • Kotvičník zemný
  • Ženšen pravý

Najmä v prípade ženšenu buďte opatrní, pretože v niektorých prípadoch sa ako ženšen označujú aj rastliny, ktoré sú v skutočnosti niečo iné. (Napríklad sibírsky ženšen a indický ženšen sa často označujú ako rastliny, ktoré nie sú ženšenom.) Skutočný ženšen sa zvyčajne označuje ako pravý ženšen alebo kórejský ženšen alebo čínsky ženšen.

Kombinácia L-arginínu s bylinkami potom môže byť prospešná v tom, že niektoré z nich sú považované za prírodné afrodiziaká, ktoré môžu zvýšiť vašu chuť na milovanie s vaším partnerom. Ak vás teda okrem problematickej erekcie trápi aj znížené libido, mali by ste túto metódu vyskúšať.

V neposlednom rade nezabúdajte na zdravý životný štýl a otvorenú komunikáciu s partnerom, pretože atmosféra vo vzťahu má tiež významný vplyv na kvalitu vášho sexuálneho života.

Premeňte sen o lepšej erekcii na skutočnosť.

predatorus - lev
Doprava zdarma

pri 2+ ks, dodanie za 24 h

PREDATORUS je vždy skladom

a bleskovo vám ho doručíme

100% bezpečný nákup

diskrétne zabalená zásielka

Prémiová kvalita

vyrobené v USA