Košík

Objednať po telefóne? +420 606 290 240 (Po–Pi: 9-17h)

Objednajte 2+ balenia a dopravu platíme my.

Impotencia u mužov: Príznaky a ako na ňu?

Sex je dôležitou súčasťou života takmer každého človeka. Okrem rozmnožovania nám umožňuje odplaviť nahromadený stres a posilňuje intímne puto s partnerom. Ale to, že sa o sexe v modernej spoločnosti veľa hovorí, neznamená, že s ním nikto nemá problém. Ako spoznáte, že bojujete s impotenciou? A existuje nejaký spôsob, ako sa jej zbaviť?

impotence u mužů

V súčasnosti zažívame veľký tlak na sexuálnu aktivitu. Najmä muži si dávajú veľký pozor na svoju sexualitu, pretože za jednu z najdôležitejších mužských vlastností (okrem počatia syna) sa považuje sexuálna výdrž a sexuálne uspokojenie viacerých žien.

Je teda pochopiteľné, že aby sme boli vnímaní ako skutoční chlapi, snažíme sa držať krok s modelom. Problém však nastáva vo chvíli, keď v dôsledku rôznych okolností príde impotencia a erektilná dysfunkcia.

Je to koniec sveta, alebo sa s týmto nepríjemným problémom dá niečo urobiť?

co je impotence příznaky projevy

Čo je to impotencia?

Impotencia alebo tiež erektilná dysfunkcia je problém, počas ktorého nie je možné dosiahnuť kvalitné erekcie. (Niekedy sa to podarí, ale čoskoro opäť ochabne.) Kvôli tomuto problému nemusia mať muži chuť na pohlavný styk. Prípadne môžu mať túžbu, ale kvôli neschopnosti udržať erekciu dostatočne dlho ju často nemôžu realizovať. Tento stav zároveň neznamená neplodnosť alebo neschopnosť dosiahnuť orgazmus.

Jej najčastejšie príznaky a prejavy

Dysfunkcia sa prejavuje pomerne výrazne. Muž nemôže dosiahnuť erekciu, má problém s dostatočnou erekciou a nedokáže si erekciu udržať. To ide ruka v ruke s problémami so sebavedomím a muž sa často začne vyhýbať pohlavnému styku.

Ako riešiť impotenciu?

V prvom rade je dôležité pochopiť, že to nie je koniec sveta. Hoci naša spoločnosť kladie veľký dôraz na našu sexualitu, impotenciou v skutočnosti trpí veľký počet mužov. Je to teda úplne normálny problém, za ktorý sa nemusíte hanbiť. Najmä keď vieme, že správnym prístupom sa dá pomerne ľahko odstrániť.

Len o svojich problémoch nemlčte, pretože to je to najhoršie, čo môžete pre seba a svoje sexuálne zdravie urobiť. Taktiež sa nesnažte problém riešiť kupovaním falošných liekov na internete. (Čo sú zvyčajne lieky na predpis.)

léčba impotence

Liečba

Lekár sa pokúsi zistiť, čo spôsobilo problém s erekciou. Môže ísť napríklad o vedľajší účinok liekov, ktoré užívate. Pravdepodobne vás aj dôkladne vyšetrí, pretože problémy s erektilnou dysfunkciou často súvisia s nezistenými zdravotnými problémami.

Patria medzi ne:

  • Depresia
  • Obezita
  • Vysoký krvný tlak
  • Cukrovka

Lekári najčastejšie nasadzujú liečbu zisteného zdravotného problému. Prípadne vám môžu predpísať Viagru a iné lieky, ktorých výdaj je viazaný na lekársky predpis. Nie vždy je to však reálne, prípadne zhoršená erekcia môže súvisieť s prirodzeným starnutím a poklesom testosterónu. V takomto čase sa teda oplatí vyskúšať prírodné riešenia na zvýšenie potencie.

Ako podporiť erekciu?

Prvým pomocníkom sú prírodné doplnky stravy na podporu erekcie, libida a prietoku krvi, ktoré sú vhodné aj na dlhodobé užívanie. Môžete v nich objaviť napríklad L-arginín, ženšen, kotvičník, šafran siaty a mnohé ďalšie.

Ďalej sa zamerajte na svoj životný štýl, ktorý by mal zahŕňať kvalitný spánok, pravidelný pohyb a zdravú stravu. Pomáha aj abstinencia od nikotínu a zníženie stresu.

impotence jak podpořit erekci

Premeňte sen o lepšej erekcii na skutočnosť.

predatorus - lev
Doprava zdarma

pri 2+ ks, dodanie za 24 h

PREDATORUS je vždy skladom

a bleskovo vám ho doručíme

100% bezpečný nákup

diskrétne zabalená zásielka

Prémiová kvalita

vyrobené v USA