Košík

Objednať po telefóne? +420 606 290 240 Sme online Po–Pi: 9-17h

Objednajte 2+ balenia a dopravu platíme my.

4 tipy, ako zlepšiť erekciu prírodnou cestou

Sex by vám mal priniesť potešenie a lepšie puto s partnerom. Ale aj keď sa o tom veľa nehovorí, muži (a tiež ženy) môžu mať s týmto aktom problémy. V prípade mužov zohráva veľkú úlohu problém s tým, aby ich milostný nástroj fungoval. Preto vám v nasledujúcich odsekoch povieme, ako si udržať erekciu.

jak zlepšit erekci

Príroda to navrhla tak, aby sme sa k sebe hodili. Problémom však môže byť, keď muž nemá erekciu. Alebo sa vzruší, ale nie je schopný udržať svoju túžbu dostatočne dlho na to, aby bol schopný nadviazať intímne spojenie.

Keďže dnešná doba je veľmi sexualizovaná, je celkom pochopiteľné, že muži, ktorí trpia týmto problémom, ho považujú za osobné zlyhanie a o svojich komplikáciách v spálni radšej s nikým nehovoria. To je však veľmi nebezpečné, pretože za problémami s erekciou sa môžu skrývať iné zdravotné problémy, ktoré je potrebné riešiť s pomocou lekára. (Hovoríme o cukrovke, depresii, ochorení srdca, vysokom krvnom tlaku atď.)

Existuje nejaký spôsob, ako podporiť vašu sexualitu?

příčiny problémů s erekcí

Príčiny problémov s erekciou

Ako sme spomenuli v úvode, mnohé civilizačné ochorenia majú vplyv na problémy s erekciou. Ale aj množstvo ďalších (často prechodných) faktorov. Vždy však platí, že ak sa u vás poruchy erekcie vyskytujú častejšie, ako je zdravé, mali by ste sa vždy zastaviť v ordinácii svojho ošetrujúceho lekára, aby sa vylúčila možnosť, že je potrebné začať liečiť niečo iné. (Áno, naozaj je to všetko tak úzko prepojené.)

Aby ste sa hneď nezľakli toho, čo vám povedia, medzi najčastejšie zlepšenie erekcie zdravotné a psychické problémy, ktoré môžu ovplyvniť kvalitu erekcie, patria:

  • Vysoká hladina cholesterolu
  • Vysoký krvný tlak
  • Cukrovka
  • Obezita
  • Fajčenie
  • Nadmerné pitie alkoholu
  • Depresia
  • Stres

Ako teda vidíte, vo väčšine prípadov ide o ochorenia a stavy, ktoré sa dajú riešiť. Okrem toho nie ste so svojou diagnózou na svete sám, takže si môžete byť istý, že rovnaký problém ako váš trápi aj mnohých iných mužov.

Ako na zlepšenie erekcie?

Hlavné slovo pri liečbe problémov s erekciou má lekár. Môžete sa s ním však poradiť aj o ďalších doplnkoch. Často ide o cvičenie alebo zmenu životného štýlu.

Kegelove cviky

Prvým tipom sú Kegelove cviky, ktorých vykonávanie sa častejšie pripisuje ženám. Pravdou však je, že ide o veľmi univerzálnu formu cvičenia, ktorá bude prospešná aj pre vás. Počas tohto cvičenia sa svaly panvového dna sťahujú a uvoľňujú. (Čo sú svaly, ktoré najlepšie identifikujete vo chvíli, keď sa snažíte zastaviť tok moču na toalete). Všeobecne sa odporúča uvoľniť a stiahnuť svaly po piatich sekundách. Opakujte desaťkrát každý deň.

kegelovy-cviky-zlepseni-erekce
životní styl erekce

Životný štýl

Fajčenie a pitie alkoholu nemá dobrý vplyv na vašu erekciu. Toto sú teda prvé dve veci, na ktoré by ste sa mali pri zmene životného štýlu zamerať. Ďalej musíte znížiť každodenný stres, ktorý má tiež negatívny vplyv na vašu erekciu.

V neposlednom rade vám určite prospeje častejšie cvičenie a zlepšenie vášho vzťahu s partnerkou. Ak si nerozumiete a máte nekonečné hádky, je pochopiteľné, že nebudete mať náladu na milovanie.

Potraviny pre erekciu

Ďalším tipom sú potraviny, o ktorých sa hovorí, že majú pozitívny vplyv na erekciu. Vo všeobecnosti by ste mali mať v strave viac čerstvého ovocia a zeleniny. Chybu neurobíte ani s chudým mäsom, ovsenými vločkami alebo fermentovanými sójovými výrobkami. (Aj keď v tomto prípade s nimi zaobchádzajte striedmo.) Ak sa vám do tejto zmeny nechce, nezabúdajte, že to robíte pre seba a svoje zdravie.

potraviny na erekci
prírodné doplnky stravy na zlepšenie erekcie

Prírodné doplnky stravy

Posledným tipom, ktorý môžete vyskúšať, sú prírodné doplnky stravy na erekciu, ktoré obsahujú bylinky. V ich zložení môžete nájsť napríklad ženšen, maku peruánsku, šafranové semienko alebo kotvičník. Výhodou bylinných doplnkov je, že zvyčajne obsahujú viacero bylín, ktoré sa navzájom podporujú, a majú pevne stanovené dávkovanie, ktoré je pomerne jednoduché dodržiavať.

Premeňte sen o lepšej erekcii na skutočnosť.

predatorus - lev
Doprava zdarma

pri 2+ ks, dodanie za 24 h

PREDATORUS je vždy skladom

a bleskovo vám ho doručíme

100% bezpečný nákup

diskrétne zabalená zásielka

Prémiová kvalita

vyrobené v USA