Košík

Objednať po telefóne? +420 606 290 240 (Po–Pi: 9-17h)

Objednajte 2+ balenia a dopravu platíme my.

Kegelove cviky na posilnenie panvového dna

Jednoduché cvičenie pre lepšiu potenciu, erekciu a výkon

Dnes si povieme o jednoduchom cvičení pre lepší sex, ktoré môže každý vykonávať niekoľko minút denne. Vy môžete tiež. Ide o Kegelove cviky na posilnenie panvového dna, ktoré je stále podceňovaným nástrojom nielen na pevnú a dlhotrvajúcu erekciu.

Kegelove cvičenia na posilnenie panvového dna pre mužov

Možno práve teraz neveriacky krútite hlavou a hovoríte si, prečo by vás ako chlapa mali sakra zaujímať cviky na panvu? Navyše, tie Kegelove cviky, nie sú pre ženy?

Chápeme, že môžete mať pochybnosti, preto nám dajte chvíľu a my vám tu jasným a zrozumiteľným spôsobom poskytneme dobré dôvody, aby ste tento postoj prehodnotili a dali Kegelovým cvičeniam pre mužov na zlepšenie erekcie šancu. Koniec koncov, nemáte čo stratiť, je to zadarmo. Ha!

💪 Silnejšie panvové dno = silnejšia erekcia

Život vzniká a vyvíja sa v panve. Je to brána k zdraviu, sexuálnej výkonnosti a lepšej funkčnosti penisu. V panve sa nachádza ťažisko ľudského tela, preto je pre statiku a dynamiku tela veľmi dôležitá.

Silné panvové dno podporuje správne držanie tela, kondíciu zvieračov, zadržiavanie moču a ejakulátu, kvalitu erekcie a intenzívnejší zážitok z orgazmu.

 

Kegelove cvičenia pre lepšiu erekciu a ✅ ich výhody:

 • Zlepšenie prietoku krvi tkanivami toporových telies
 • Lepšia kontrola nad (predčasnou) ejakuláciou
 • Potlačenie erektilnej dysfunkcie
 • Penis v lepšom stave
 • Tvrdšia a dlhšie trvajúca erekcia
 • Väčšie množstvo a životaschopnosť spermií
 • Zdravšia prostata
 • Intenzívnejšie orgazmy
 • Dlhšia výdrž počas sexu
 • Zníženie inkontinencie

fakt silná erekce

Skutočne silnejšia erekcia? Potvrdené výskumom!

Všetky uvedené výhody nie sú bláboly, ktoré nájdete na pochybnej internetovej stránke ezo hneď vedľa sekcie horoskopov.

Výskum uverejnený v roku 1996 v časopise Journal of Sex & Marital Therapy už dokázal, že Kegelove cviky sú pre mužov mimoriadne prospešné. U mužov, ktorí ich pravidelne praktizovali, došlo k výraznému zlepšeniu problémov s predčasnou ejakuláciou. Posilňujú totiž svaly panvového dna, ktoré pomáhajú získať kontrolu nad ejakuláciou.

Sexuológ Alan P. Brauer dospel v roku 2001 k rovnakému záveru. Okrem toho dodal, že Kegelove cviky vedú aj k silnejšej erekcii. Výskum z roku 2005, publikovaný v časopise BJU International, dokonca ukázal, že pravidelné cvičenie môže obnoviť erekciu u mužov, ktorí dlhodobo trpia erektilnou dysfunkciou.

Otázka teda znie: Chcete vydržať dlhšie v posteli, mať pevnejšiu erekciu a užívať si intenzívnejší orgazmus? Stavte na Kegelove cvičenia! Ako na to?

kegelovy cviky postup

Cvičiť môžete kedykoľvek a kdekoľvek

Ako už všetci vieme, Kegelove cvičenia pomáhajú k lepšej sexuálnej výkonnosti a lepšej funkčnosti penisu. Ich veľkou výhodou je, že ich môžete vykonávať kedykoľvek a kdekoľvek bez toho, aby ste si ich všimli. V 20. storočí ich vynašiel Dr. Arnold Kegel, ale nebudeme vás tu nudiť históriou, nebojte sa.

Poďme si povedať o cvičení, ktoré sa zameriava najmä na posilnenie panvového svalstva pomocou jednej hlavnej techniky.

💡 Postup

 1. Nájdite svoje skryté svaly panvového dna. Ak o nich neviete, ľahko ich zbadáte pri močení – skúste zastaviť tok moču.
 2. Zatínajte len správne svaly, nepoužívajte brucho, zadok ani stehná.
 3. Snažte sa vytiahnuť panvové dno smerom hore. Nezabudnite dýchať.
 4. Ak ste objavili svaly panvového dna, môžete ich skúsiť stiahnuť bez toho, aby ste museli ísť na toaletu.
 5. Postupne sa snažte zatínať svaly aj desať sekúnd. Potom uvoľnite kontrakciu. Cvičenie opakujte 10-krát.

Cvičiť by ste mali najlepšie každý deň aspoň 5 minút. Čím častejšie budete cvičiť, tým silnejšie budú vaše svaly a tým dlhšie vydržia.

 

Je to zadarmo, ale…

Cvičenia na erekciu sú bezplatné, ale viditeľné rozdiely prichádzajú oveľa neskôr ako pri produktoch na erekciu. Zlepšenie sa spravidla prejaví do 4-6 týždňov.

Ak nechcete čakať alebo si príliš neveríte na to, aby ste sa dlhodobo venovali pravidelnému cvičeniu, vyskúšajte prírodnú podporu erekcie PREDATORUS®. Obsahuje jedinečnú kombináciu 9 prírodných zložiek, ktoré pomáhajú podporovať kráľovskú erekciu, výkon a výdrž.

Prvé účinky PREDATORUSE sa dostavia do 60 minút a trvajú až 24 hodín. V týchto chvíľach si môžete vychutnať pevnú a dlhotrvajúcu erekciu aj bez cvičenia.

So systémom PREDATORUSOM ste jednoducho vždy a všade pripravení!

 

Premeňte sen o lepšej erekcii na skutočnosť.

predatorus - lev
Doprava zdarma

pri 2+ ks, dodanie za 24 h

PREDATORUS je vždy skladom

a bleskovo vám ho doručíme

100% bezpečný nákup

diskrétne zabalená zásielka

Prémiová kvalita

vyrobené v USA