Košík

Objednať po telefóne? +420 606 290 240 (Po–Pi: 9-17h)

Objednajte 2+ balenia a dopravu platíme my.

Ako vyriešiť problémy s erekciou? Poznáme riešenie

Erekcia je niečo, čo je pre každého muža veľmi dôležité. Schopnosť dosiahnuť erekciu sa spája s úspechom, mužnosťou a inými atribútmi, ktoré vyjadrujú schopnosti a postavenie muža. Je preto pochopiteľné, že keď vám robí problémy, môže to uberať na vašej sebadôvere aj na vašom milostnom živote. Čo spôsobuje problémy s erekciou? A ako ich správne vyriešiť?

problémy s erekciou

 

Ak by nedošlo k erekcii, nemohlo by dôjsť k úplnému intímnemu spojeniu, ktoré je dôležité pre počatie potomstva. (Ibaže by sa kvôli tomu u ľudí vyvinula iná stratégia oplodnenia.)

Je preto pochopiteľné, že spoločnosť si veľmi váži schopnosť dosiahnuť erekciu. Na druhej strane, erekcia nie je taká automatická, ako by mnohí očakávali. Ovplyvňuje ju napríklad psychológia alebo zdravotný stav človeka.

Preto sa na všetko, čo s touto problematikou súvisí, pozrieme nižšie.

problémy s erekciou prejavy príznaky

Ako sa prejavujú problémy s erekciou

Na začiatku treba povedať, že prakticky každý muž mal aspoň raz v živote problémy s erekciou. Väčšinou však ide o ojedinelú epizódu, ktorá sa v budúcnosti neopakuje. V tomto prípade je všetko v úplnom poriadku a nie je potrebné sa o to nejako starať.

Ale mali by ste byť ostražitejší, keď sa vám to nedarí častejšie alebo dokonca vždy. V takejto situácii už môžeme hovoriť o erektilnej dysfunkcii, ktorú treba riešiť s lekárom.

Medzi príznaky tohto problému patria:

  • Predčasná ejakulácia
  • Oneskorená ejakulácia
  • Neschopnosť dosiahnuť erekciu
  • Neschopnosť udržať erekciu
  • Neschopnosť dosiahnuť orgazmus aj pri bežnej stimulácii

Ich najčastejšie príčiny

Muži majú tendenciu hanbiť sa za svoje problémy s erekciou, ale nie je na to dôvod. Hlavne preto, že problémy s erekciou môžu súvisieť s ešte nezistenými zdravotnými problémami.

příčiny problémov s erekciou

 

Za problematickou erekciou môže byť depresia, obezita, cukrovka, vysoký krvný tlak, vysoký cholesterol, úzkosť, neuspokojivý vzťah s partnerom, kardiovaskulárne ochorenia, problémy so spánkom, fajčenie, užívanie drog, skleróza multiplex a mnohé ďalšie.

Ako vyriešiť problémy s erekciou

Keďže problémová erekcia môže byť spôsobená chorobou, je v záujme každého muža, aby sa podrobil dôkladnej lekárskej prehliadke u svojho lekára. Nemusíte sa ničoho obávať, vyšetrenie prebieha tak, ako ste zvyknutí. V prípade akýchkoľvek pochybností vás lekár pošle na špecializovanú kliniku.

Keď začnete liečiť svoj zdravotný problém, problémy s erekciou zvyčajne ustúpia, pretože boli len sprievodným príznakom iného ochorenia. Nemusíte sa teda ničoho obávať.

Bylinky na erekciu

Niekedy môže byť za schopnosťou dosiahnuť erekciu prirodzené starnutie. Prípadne môžete mať záujem nejakým spôsobom predĺžiť svoju erekciu. V takom prípade môžete vyskúšať niektoré bylinky.

Muži rôznych kultúr vsádzajú na:

  • Kotvičník
  • Ženšen
  • Macu peruánsku
  • Šafran siaty
  • L-arginín

S bylinkami príliš neexperimentujte a vyskúšajte ich kombináciu v bylinných doplnkoch na podporu erekcie.

Ako vyriešiť problémy s erekciou? Poznáme riešenie

Kam ísť pri problémoch s erekciou

Mnohí muži nemajú záujem hovoriť o svojich problémoch s erekciou. To však nie je žiaduce, pretože ich to ešte viac trápi. Môžete postupovať niekoľkými spôsobmi. Najprv môžete skúsiť užívať prírodné doplnky stravy na podporu erekcie a libida. Ak doplnky stravy nezaberajú, obráťte sa na svojho praktického lekára alebo urológa. Váš všeobecný lekár vám môže urobiť krvné testy, aby lepšie poukázal na prítomnosť iného zdravotného problému, ktorý môže byť zodpovedný za vašu erekciu. Urológ je zasa špecialista na mužský reprodukčný systém.

 

ako na problémy s erekciou

V neposlednom rade nezabudnite na psychiku. Ak chcete lepšie zvládnuť svoju situáciu (alebo ak potrebujete liečbu úzkosti a depresie), obráťte sa na terapeuta, psychológa alebo psychiatra (ktorý má ako jediný právo predpisovať antidepresíva a iné lieky).

Premeňte sen o lepšej erekcii na skutočnosť.

predatorus - lev
Doprava zdarma

pri 2+ ks, dodanie za 24 h

PREDATORUS je vždy skladom

a bleskovo vám ho doručíme

100% bezpečný nákup

diskrétne zabalená zásielka

Prémiová kvalita

vyrobené v USA