Košík

Objednať po telefóne? +420 606 290 240 Sme online Po–Pi: 9-17h

Objednajte 2+ balenia a dopravu platíme my.

Ako udržať erekciu dlhšiu dobu? Tipy a triky, ako na to

Erekcia je stav, počas ktorého sa penis postaví. Vďaka tomu sa môže realizovať pohlavný styk, ktorého hlavným účelom je predovšetkým reprodukcia. Hoci dnes mnohí z nás praktizujú sex výlučne na rekreáciu a na prehĺbenie vzťahu, z času na čas môže jeho mechanizmus zlyhať. Z horúceho večera plného vášne tak nemusí byť nič. Existujú nejaké metódy, ktoré vám pomôžu predĺžiť a zlepšiť erekciu?

ako udržať erekciu

Cieľom sexu už síce zďaleka nie je len splodenie potomka, ale prírode je to jedno, pretože celý proces si stále vyžaduje, aby mal muž erekciu. Kvôli psychickej nepohode, zdravotným a iným problémom však tento proces môže zlyhať, preto si musíte nechať zájsť chuť na milostné hry.

Keďže problémy v sexuálnej oblasti bývajú pre mužov veľmi chúlostivé, mnohí sa snažia nájsť spôsob, ako dať svoj milostný život opäť do poriadku.

Príčiny krátkej a slabej erekcie

Zoznam príčin, pre ktoré erekcia zlyháva, je naozaj dlhý. Na vine môže byť napríklad stresové obdobie v práci, keď toho máte jednoducho priveľa. Môže to však byť aj prejav nesúladu vo vzťahu. Okrem toho môžu mať problémy so sexualitou aj muži, ktorí trpia depresiami, majú nadváhu, trpia cukrovkou alebo majú zníženú hladinu testosterónu. (Vplyv má aj zvyšujúci sa vek a nezdravý životný štýl.)

Problémom však môže byť aj predčasná ejakulácia. Tá však najčastejšie pramení z nervozity pri sexe s novým partnerom, zo strachu, či sa vám bude dariť, a prípadne z toho, že ste dlho nemali sex. Takže keď si to v hlave vyriešite, problém predčasnej ejakulácie by mal pomerne rýchlo zmiznúť.

príčiny slabej a krátkej erekcie

Tipy, ako udržať erekciu čo najdlhšie

Erekčný krúžok

Jednou z prvých možností je použitie erekčného krúžku, ktorý zabezpečí, aby krv z penisu rýchlo neodtekala. Jeho používanie má však určité pravidlá, ktorých by ste sa mali držať, inak sa pridáte k nešťastníkom, ktorým museli z jeho zovretia pomôcť hasiči (s krúžkom v ruke.).

Erekčný krúžok by mal mať správnu veľkosť. Začiatočníci by mali radšej siahnuť aj po takom, ktorý je vyrobený zo silikónu, s ktorým sa ľahko manipuluje. Erekčný krúžok tiež nenoste dlhšie ako 20 minút.

erekční kroužek delší erekce
ako udržať erekciu dlhšiu dobu

Zdravá hmotnosť

Ďalším pomocníkom, u ktorého si však zlepšenie všimnete až po dlhšom čase, je úbytok nadbytočnej telesnej hmotnosti. Okrem silového tréningu niekoľkokrát týždenne by ste mali vsadiť aj na zdravšiu stravu s dostatkom ovocia a zeleniny. Výhodou silového tréningu je, že pomáha budovať aktívnu svalovú hmotu a podporuje normálnu hladinu testosterónu, čo vám určite pomôže v snahe podporiť normálny sexuálny život.

Prírodné doplnky stravy a bylinky

V neposlednom rade môžete vyskúšať dlhodobé užívanie prírodných doplnkov stravy na podporu erekcie, ktoré obsahujú bylinky a iné látky prírodného pôvodu na podporu libida, vitality a sexuálnej výkonnosti. Ideálne by mali byť také, ktoré obsahujú zložky, ktoré súvisia s lepším prekrvením tela (a tým aj penisu). Ak by sme mali vymenovať niektoré z obsiahnutých zložiek, určite by sme vybrali L-arginín, ženšen pravý, kotvičník zemný, maku peruánsku, šafran siaty a ďalšie. Navyše, ak sa začnete lepšie starať o svoje telo a psychiku, určite čoskoro zaznamenáte prvé pozitívne zmeny vo svojej spálni.

doplnky na predĺženie erekcie

Premeňte sen o lepšej erekcii na skutočnosť.

predatorus - lev
Doprava zdarma

pri 2+ ks, dodanie za 24 h

PREDATORUS je vždy skladom

a bleskovo vám ho doručíme

100% bezpečný nákup

diskrétne zabalená zásielka

Prémiová kvalita

vyrobené v USA