Košík

Objednať po telefóne? +420 606 290 240 Sme online Po–Pi: 9-17h

Objednajte 2+ balenia a dopravu platíme my.

Ako oddialiť ejakuláciu? Poznáme 4 účinné tipy

Sex je neoddeliteľnou súčasťou života. V jeho priebehu zvyčajne dochádza k ejakulácii, ktorá prenáša semeno do ženského pohlavného ústrojenstva. Ale čo ak ejakulujete príliš rýchlo? A existuje nejaký spôsob, ako tento problém zvládnuť? V nasledujúcich odsekoch sa budeme venovať všetkému, čo by ste mali vedieť o predčasnej ejakulácii.

jak oddálit ejakulaci

Keď je muž dostatočne vzrušený, prežíva orgazmus, počas ktorého ejakuluje semeno do ženského pohlavného ústrojenstva, kde sa spermie majú stretnúť s uvoľneným vajíčkom. Hoci dnes existuje pomerne veľa foriem antikoncepcie a muži môžu ejakulovať na brucho (alebo kdekoľvek inde), mechanizmus ejakulácie je aj po toľkých rokoch stále rovnaký.

Hoci je ejakulácia žiaduca, ak príde príliš skoro, môže to znamenať naozaj veľký trapas, na ktorý sa obaja budete snažiť zabudnúť. Okrem toho môže byť pre muža veľkou psychickou záťažou, pretože sa môže považovať za neschopného.

Keďže o probléme predčasnej ejakulácie sa veľa nehovorí, nižšie vám poskytneme niekoľko pokynov, ktorými sa môžete riadiť pri jeho riešení.

předčasná ejakulace příčiny

Príčiny predčasnej ejakulácie

Aj keď je predčasné vyvrcholenie naozaj nepríjemné, nemali by ste sa príliš stresovať jeho pôvodom. Zvyčajne za tým nie je žiadna vážna choroba. Často sa predpokladá, že to môže byť spôsobené napríklad prílišným vzrušením (najmä ak ste mali pohlavný styk prvýkrát alebo ak ste mali pohlavný styk po dlhšom čase).

Okrem toho môžete byť nervózni zo svojho výkonu, čo tiež zvyčajne nepomáha ejakulácii a jej optimálnemu nástupu. V neposlednom rade môže byť na vine aj stres alebo problém vo vzťahu.

4 tipy, ako oddialiť ejakulaciu

Zdravý jedálniček

Môžete začať v kuchyni, kam by mali smerovať vaše prvé kroky. Osobitnú pozornosť by ste mali venovať potravinám, ktoré obsahujú horčík, ktorý by mohol trochu oddialiť vaše vyvrcholenie.

Medzi vhodné potraviny patria:

  • Mandle
  • Cícer
  • Špenát
  • Horká čokoláda
  • Sezamové semienka
ako predlziť ejakulaciu
jak zabránit ejakulaci

Cvičenia panvového dna

Aj muži majú panvové dno, o ktoré sa treba starať. Jednou z ďalších možností môže byť cvičenie Kegelových cvikov, ktoré dodajú panvovému dnu potrebnú silu. Kondícia panvového dna môže okrem iného ovplyvniť aj to, ako dlho trvá, kým príde vyvrcholenie, takže sa oplatí vyskúšať aj túto možnosť.

Masturbácia

Možno sa vám to bude zdať zvláštne, ale masturbácia by vám mohla pomôcť. V skutočnosti, ak nebudete pred pohlavným stykom príliš nadržaní, predčasná ejakulácia sa vôbec nemusí objaviť.

ako na ejakuláciu
ako oddialiť predčasnú ejakuláciu

Nové techniky

Niekedy sa odporúča, aby ste sa vôbec nevenovali bežnému sexu. Namiesto toho by ste sa mali vydať po stopách iných sexuálnych praktík, ktoré môžu zmierniť váš stres z neúspechu, ktorý môže byť hlavnou príčinou vašich sexuálnych ťažkostí. Tento krok by vám mal pomôcť trochu sa upokojiť a posilniť vaše sebavedomie, že si dokážete poradiť za každých okolností.

Ako zlepšiť sexuálnu výkonnosť?

V neposlednom rade sa pokúste podporiť vyššie uvedené tipy dlhodobým užívaním prírodných doplnkov stravy na podporu erekcie, ktoré môžu tiež pozitívne ovplyvniť libido a výkonnosť.

V ich zložení hľadajte najmä:

  • L-arginín
  • Ženšen pravý
  • Šafran
  • Kotvičník zemný
  • Macu peruánsku

A ďalšie látky, ktoré sa zvyčajne spájajú s podporou mužskej výkonnosti a sexuality. Ak ich podporíte ďalšími radami z tohto článku, predčasná ejakulácia, ktorá môže byť zdrojom stresu a nízkeho sebavedomia, môže byť čoskoro minulosťou. Takže sa nevzdávajte.

ako zlepšiť sexuálnu výkonnosť

Premeňte sen o lepšej erekcii na skutočnosť.

predatorus - lev
Doprava zdarma

pri 2+ ks, dodanie za 24 h

PREDATORUS je vždy skladom

a bleskovo vám ho doručíme

100% bezpečný nákup

diskrétne zabalená zásielka

Prémiová kvalita

vyrobené v USA