Košík

Objednať po telefóne? +420 606 290 240 (Po–Pi: 9-17h)

Objednajte 2+ balenia a dopravu platíme my.

Ženský orgazmus – ako ho dosiahnuť?

Ženský orgazmus je jednou zo záhad dnešnej doby. Nikto presne nevie, na čo slúži, ale všetci sa ho nejakým spôsobom snažíme dosiahnuť. Niekedy je však cesta k nemu dlhá a tŕnistá. Preto si povieme o niekoľkých trikoch, ktorými si ju môžete spoľahlivo skrátiť.

Až do nedávnej histórie si všetci (až na niekoľko výnimiek) mysleli, že ženy nemôžu mať orgazmus. No možno na tom niečo je. Plnenie manželských povinností vo väčšine prípadov zahŕňalo niekoľko šetrných pohybov zameraných na čo najrýchlejšie počatie nového potomka.

ženský orgazmus

Možno práve vtedy vznikol mýtus, že ženy majú oveľa menšie sexuálne potreby ako muži. Vrátane toho, že ich stále bolí hlava.

Ak sa na celú vec pozrieme s odstupom, uvidíme, že pes je pochovaný niekde inde. Ženský sexuálny apetít je úplne iný ako mužský. Aby k nemu vôbec došlo, musíte byť svojmu partnerovi oveľa oddanejší. To zahŕňa nielen dostatok predohry, ale aj snahu uviesť ju do dobrého rozpoloženia. (Jej orgazmus do veľkej miery súvisí s tým, na čo myslí a ako dobre sa práve cíti.) Ak to všetko doplníte správnym výberom sexuálnych praktík, uvidíte, že s vami dosiahne orgazmus (takmer) vždy!

Nájdite jej bod G

ženský orgazmus bod gNájdenie bodu G by malo byť absolútnym základom vášho úsilia. Ide o jedno špeciálne a veľmi citlivé miesto v jej vagíne, ktoré jej pri správnej stimulácii môže spôsobiť naozaj silný orgazmus.

Tento bod sa u každej ženy nachádza v inej hĺbke. Všeobecne sa však uvádza, že sa nachádza približne 3-5 cm od vchodu do pošvy. Samotný bod G sa nachádza smerom k prednej časti brucha a na dotyk je nezvyčajne členitý (v porovnaní s inými časťami tkaniva). Pokiaľ ide o stimuláciu, na začiatok vám budú stačiť prsty. Keď si zapamätáte, kde presne ho vaša žena má, môžete naň zaútočiť hračkami alebo vlastným penisom.

 

Stimulujte klitoris

Pravda, ktorú vám väčšina žien nikdy nepovie, je, že musíte stimulovať ich klitoris úplne zámerne, aby ste ich priviedli k orgazmu. (Úžasné je, že väčšina žien takto vyvrcholí zakaždým, zatiaľ čo vaginálne vyvrcholia občas, alebo dokonca vôbec.)

Na pomoc ✅ si môžete vziať:

  • Jazyk
  • Prsty
  • Vibrátor
  • Jednu z moderných hračiek

Absolútnou klasikou je stimulácia klitorisu prstami. Musíte si však vybrať ten správny „dotyk“. (Nebojte sa nechať partnerku, aby to niekoľkokrát urobila sama, aby ste mohli sledovať jej pokrok.) Prípadne ju nechajte, aby vás nejakým spôsobom viedla. (Asi bude najlepšie, ak vám na začiatku povie, čo je dobré a čo nie. Zároveň, ak mlčí a zdá sa, že sa jej to celé páči, rozhodne pokračujte v tom, čo robíte). Mnohí z nás robia chybu, keď tlačia na klitoris alebo s ním zaobchádzajú ako s tlačidlom televízora alebo rádia. Začnite preto jemne, pokojnými krúživými pohybmi, a potom zvyšujte tlak a intenzitu pohybu.

Ak sa na to necítite, kúpte si hračku, ktorá stimuluje klitoris vzduchom/tlakom. Za jej spoľahlivosť a účinnosť si však budete musieť priplatiť.

ako dosiahnuť ženský orgazmus

Stavte na masáž

A to nehovoríme o obyčajnej masáži šije alebo chrbta. Na túto špecialitu budete potrebovať správnu veľkosť dilda a dostatok lubrikantu. (Nižšie vysvetlíme, prečo sa táto praktika nedá vykonávať s penisom.)

Nechajte svoju ženu pohodlne ležať a čo najviac sa uvoľniť. Keď bude vzrušená, vezmite vibrátor a urobte jej vnútornú masáž. Tak, aby ste s hračkou prenikali do rôznych hĺbkových úrovní. Môžete jej tlačiť na boky, ale môžete ju aj celú otáčať. Nezabudnite meniť intenzitu a rýchlosť pohybu. Dávajte si však pozor, aby ste k celej veci nepristupovali príliš vehementne. Mohli by ste manželke nechtiac ublížiť.

💡 Odďaľte orgazmus

ako na ženský orgazmusViete, ako môžete dosiahnuť ešte intenzívnejší orgazmus? Tak, že ho niekoľkokrát odložíte.

Znie to drsne, ale zmyslom celého postupu je vedieť, kedy to na vašu partnerku príde. Vtedy začnite robiť niečo iné, čo ju prinúti zastaviť sa pred vytúženým vrcholom. (Pravdepodobne bude naštvaná, ale nerobte si s tým starosti.) Po chvíli sa vráťte k činnosti, o ktorej viete, že na ňu zaručene zaberie. Tesne pred orgazmom ju však (opäť) nechajte. Urobte to možno trikrát alebo štyrikrát. Nakoniec jej však orgazmus predsa len doprajte. Ak je ako väčšina žien, bude to pre ňu nevídane silné (takže škodoradosť sa stane jej obľúbenou praktikou).

Zaplňte každé miesto

Ak si trúfate, môžete sa pokúsiť o dvojitú (alebo dokonca trojitú) stimuláciu súčasne. Na to môžete použiť rôzne análne kolíky, dildá a podobne. (Môže ísť o klasickú penetráciu s kolíkom na mieste, análny sex s vaginálnou penetráciou s dildom alebo kombináciu, ktorá vám umožní stimulovať aj klitoris). Samozrejme, táto taktika nie je pre každého. Ak však všetko ostatné zlyhá, nie je dôvod ju nevyskúšať.

Aby ste sa pri honbe za jej orgazmom vyhli vyčerpaniu a únave, zaobstarajte si zásobu PREDATORUS®, prírodného prostriedku na zlepšenie erekcie, ktorý vás nikdy nesklame.

 

Premeňte sen o lepšej erekcii na skutočnosť.

predatorus - lev
Doprava zdarma

pri 2+ ks, dodanie za 24 h

PREDATORUS je vždy skladom

a bleskovo vám ho doručíme

100% bezpečný nákup

diskrétne zabalená zásielka

Prémiová kvalita

vyrobené v USA